درباره برنامه همکاری در فروش

مدیریت همکاری در فروش، برنامه ای است که در آن شما می توانید از طریق تبلیغ محصولات ما در وب سایت/بلاگ خود، پورسانت به دست آورید. هنگامی که یک کاربر خرید خود را با بازدید از سایت ما از طریق شما انجام می دهد (از طریق لینک محصولی که شما در وب سایت / بلاگ خود منتشر می کنید)، پورسانت به دست می آورید.

نحوه عملکرد برنامه

The process is very simple. Simply, signup/login to your affiliate portal, pick your affiliate link and place them into your website/blogs and watch your account balance grow as your visitors become our customers, as :
  1. Visitor clicks on affiliate links posted on your website/blogs.

  2. A cookie is placed in their browser for tracking purposes.

  3. The visitor browses our site and may decide to order.

  4. If the visitor orders, the order will be registered as a sale for you and you will receive a commission for this sale.

مدیریت آمار

از طریق برنامه همکاری در فروش، فرد قادر خواهد بود تمام اطلاعات مربوط به درآمد خود را از طریق پرداخت در هر فروش و پرداخت در هر کلیک، مشاهده کند که در تصمیم گیریها بسیار ارزشمند است. گزارش های ایجاد شده توسط مدیریت آمار موجب صرفه جویی در زمان می شود و تصویر واضح تری از سود و زیان برنامه همکاری در فروش ارائه می کند.

ابزار همکاری در فروش

از طریق ابزار همکاری در فروش ما یعنی “ایجاد لینک همکاری در فروش” و “ایجاد لینک محصول” که به صورت ویژه ای طراحی شده، کاربر می تواند برنامه همکاری در فروش خود را به راحتی مدیریت کند. ایجاد بنرها و لینکهای محصول همکاری در فروش و کسب درآمد از طریق ابزار ما، کاری آسان است.